L6006V5TP
MFR.Part #
L6006V5TP
JLCPCB Part #
C17696015
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 5mA 600V 6A TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS