L6004V3TP
MFR.Part #
L6004V3TP
JLCPCB Part #
C3614296
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+110℃@(Tj) 1.3V 3mA 4A 5mA 600V TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS