L6004L5TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L6004L5TP
JLCPCB Part #
C17446418
Package
TO-220
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 4A 5mA 600V TO-220 Thyristors (SCR)/Modules ROHS