L4CA0612LR010FNR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L4CA0612LR010FNR
JLCPCB Part #
C20349378
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS