L4006V5TP
MFR.Part #
L4006V5TP
JLCPCB Part #
C17330614
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 400V 5mA 6A TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS