L4006D5RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L4006D5RP
JLCPCB Part #
C17287437
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 400V 5mA 6A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS