HE751A0500
MFR.Part #
HE751A0500
JLCPCB Part #
C1524989
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.2A 10W 150mΩ 1ms 1ms 300V@DC 4 500mA 500Ω 5V Non-Polarized - Single Coil 插件 Reed Relays ROHS