HE722A1200
MFR.Part #
HE722A1200
JLCPCB Part #
C1519208
Package
DIP,7.2x19.1mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 1ms 1ms 200V@DC 500mA Non-Polarized - Single Coil Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) DIP,7.2x19.1mm Reed Relays ROHS