HE721E2400
MFR.Part #
HE721E2400
JLCPCB Part #
C1524948
Package
DIP,7.2x19.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 175V@DC 200mΩ 24V 250mA 2kΩ 3ms 3ms 5W 8 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,7.2x19.1mm Reed Relays ROHS