HE3621A1200
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
HE3621A1200
JLCPCB Part #
C6206981
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 1ms 1ms 200V@DC 500mA 插件 Reed Relays ROHS