HE3621A0500
MFR.Part #
HE3621A0500
JLCPCB Part #
C151666
Package
SIP,19.1x5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.2A 10W 150mΩ 1ms 1ms 200V@DC 4 500mA 500Ω 5V Non-Polarized - Single Coil SIP,19.1x5.1mm Reed Relays ROHS