HE3351A2400
MFR.Part #
HE3351A2400
JLCPCB Part #
C151699
Package
SIP,7x24.1mm
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1ms 1ms 24V 300V@DC 500mA Non-Polarized - Single Coil SIP,7x24.1mm Reed Relays ROHS