HE3321A1200
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
HE3321A1200
JLCPCB Part #
C151653
Package
SIP,24.1x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.2A 10W 12V 150mΩ 1ms 1ms 200V@DC 4 500mA 500Ω Non-Polarized - Single Coil SIP,24.1x7mm Reed Relays ROHS