FMD15-06KC5
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
FMD15-06KC5
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15A 165mΩ@10V 2nF@100V 3V 600V - MOSFETs ROHS