FBMOV420M
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
FBMOV420M
JLCPCB Part #
C1529637
Package
Plugin
Description
1.1kV 1.64nF@1MHz 40kA 420V 560V 680V 920J 插件 Varistors ROHS