FBMOV140M
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
FBMOV140M
JLCPCB Part #
C1529665
Package
Plugin
Description
140V 180V 220V 355V 40kA 420J 5nF@1MHz 插件 Varistors ROHS