DSEI12-10A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
DSEI12-10A
JLCPCB Part #
C27676390
Package
TO-247
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 12A 1kV 2.68V@12A 250uA 75A 78W TO-247 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS