CAP-40/10/440
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
CAP-40/10/440
JLCPCB Part #
C6138147
Package
Plugin
Description
10uF、40uF 2 440V ±3% Plugin Capacitor Networks, Arrays ROHS