CAP-35/10/440
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
CAP-35/10/440
JLCPCB Part #
C7100202
Package
Plugin
Description
10uF、35uF 2 440V ±3% 插件 Capacitor Networks, Arrays ROHS