CAP-30/3/440R
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
CAP-30/3/440R
JLCPCB Part #
C7100200
Package
Plugin
Description
2 3uF、30uF 440V ±3% 插件 Capacitor Networks, Arrays ROHS