AQHV24-01LTG-C
MFR.Part #
AQHV24-01LTG-C
JLCPCB Part #
C6746486
Package
SOD-523
Description
24V 26.7V 55V TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS