AQHV24-01ETG-C
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AQHV24-01ETG-C
JLCPCB Part #
C1975227
Package
SOD-882
Description
-40℃~+150℃ 17pF 1uA 200W@8/20us 24V 26.7V 36V、50V 3A ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS