AQHV24-01LTG
MFR.Part #
AQHV24-01LTG
JLCPCB Part #
C1974440
Package
SOD-523
Description
24V 250W@8/20us 28.7V 30pF 52V 5A@8/20us 5nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS