AQHV15-01LTG-C
MFR.Part #
AQHV15-01LTG-C
JLCPCB Part #
C3701669
Package
SOD-523
Description
-40℃~+150℃ 15V 16.7V 21pF 300W 37V 5nA 7A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS