AQHV15-01LTG
MFR.Part #
AQHV15-01LTG
JLCPCB Part #
C1973511
Package
SOD-523
Description
15V 18.7V 250W@8/20us 35V 43pF 5nA 7A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS