AQHV12-01LTG-C
MFR.Part #
AQHV12-01LTG-C
JLCPCB Part #
C1974808
Package
SOD-523
Description
-40℃~+150℃ 1 10A@8/20us 12V 15V 18V、27V 27pF 300W@8/20us 5nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS