AQHV12-01LTG
MFR.Part #
AQHV12-01LTG
JLCPCB Part #
C1974442
Package
SOD-523
Description
10A@8/20us 12V 14.3V 250W@8/20us 26V 55.5pF 5nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS