AQHV12-01ETG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AQHV12-01ETG
JLCPCB Part #
C1974974
Package
SOD-882
Description
-40℃~+150℃ 12V 13.3V 1uA 200W@8/20us 25V 60pF 8A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS