AQ36-02HTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AQ36-02HTG
JLCPCB Part #
C1977430
Package
SOT-23-3
Description
1uA 36V 41.8V 45pF、50pF 500W@8/20us 52V、62V 7A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS