AK6-240C-12
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK6-240C-12
Description
-55℃~+125℃ 10uA 2000pF 240V 285V 340V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS