AK6-170C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK6-170C-Y
JLCPCB Part #
C1668115
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 170V 2.8nF 220V 290V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS