AK6-030C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK6-030C-Y
JLCPCB Part #
C1667789
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 11000pF 30V 37V 6kA@8/20us 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS