AK3-430C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK3-430C-Y
Description
-55℃~+125℃ 10uA 2000pF 3kA@8/20us 430V 490V 625V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS