AK3-380C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK3-380C-Y
JLCPCB Part #
C1666005
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 2nF 380V 3kA@8/20us 443V 520V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS