AK3-038C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK3-038C-Y
JLCPCB Part #
C3715015
Package
Plugin
Description
38V 3kA@8/20us 40V 95V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS