AK10-240C-Y
MFR.Part #
AK10-240C-Y
JLCPCB Part #
C1666006
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 2200pF 240V 285V 340V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS