AK10-380C
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK10-380C
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 15uA 2000pF 380V 443V 520V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS