AHRF1100
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AHRF1100
JLCPCB Part #
C3761674
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100A 11A 11s 13mΩ 16V 21.2A 4.8mΩ 5.5W 插件 Resettable Fuses ROHS