A1220UC4LTP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
A1220UC4LTP
JLCPCB Part #
C1540442
Package
SMD-6P
Description
100A 100V 120mA 130V、220V 2.2A 35pF、55pF、110pF 4V 5uA SMD-6P Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS