A1220UA4LTP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
A1220UA4LTP
JLCPCB Part #
C1540537
Package
SMD-6P
Description
100V 120mA 130V、220V 2.2A 20pF、25pF、50pF 45A 4V 5uA SMD-6P Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS