8.0SMDJ51A-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ51A-T7
JLCPCB Part #
C1984066
Description
-65℃~+150℃ 51V 56.7V 82.4V 8kW@10/1000us 97.1A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS