8.0SMDJ22CA-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ22CA-T7
JLCPCB Part #
C1983671
Description
-65℃~+150℃ 225.4A 22V 24.4V 35.5V 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS