8.0SMDJ18A-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ18A-T7
JLCPCB Part #
C1983850
Description
18V 20V 274A 29.2V 8kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS