8.0SMDJ12A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
8.0SMDJ12A-T7
JLCPCB Part #
C1983619
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 402.1A 8kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS