8.0SMDJ60CA
MFR.Part #
8.0SMDJ60CA
JLCPCB Part #
C1977572
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 5uA 60V 66.7V 82.7A 8kW@10/1000us 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS