8.0SMDJ36A
MFR.Part #
8.0SMDJ36A
JLCPCB Part #
C1975993
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 137.8A 36V 40V 58.1V 5uA 8kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS