8.0SMDJ15A
MFR.Part #
8.0SMDJ15A
JLCPCB Part #
C1984185
Description
-65℃~+150℃ 15V 16.7V 24.4V 327.9A 8kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS