8.0SMDJ100A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
8.0SMDJ100A
JLCPCB Part #
C1983757
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 49.4A 8kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS