72R300XMR
MFR.Part #
72R300XMR
JLCPCB Part #
C207125
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 19.8s 2.8W 3A 40A 40mΩ 6A 72V 插件 Resettable Fuses ROHS