72R185XMR
MFR.Part #
72R185XMR
JLCPCB Part #
C315916
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 12.6s 190mΩ 2.1W 3.7A 40A 72V 80mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS